Koszyk

Formy płatności

Sposoby płatności | AGDSLAWEK.PL

 

Płatność przy odbiorze – Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze Towaru. Jest to wygodna forma płatności, ponieważ za zamówiony towar płacisz bezpośrednio przy jego odbiorze.

 

Gotówka – Płatność przy odbiorze osobistym Towaru w siedzibie Sprzedawcy w dniu odbioru. Po złożeniu przez Ciebie zamówienia, od razu rozpoczynamy jego przygotowanie. Gdy Towar będzie gotowy do odbioru w sklepie, zostaniesz o tym poinformowany. Odbierając towar w jednym z naszych punktów, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wysyłką.

 

Przedpłata przelewem – przedpłata na konto bankowe, przed wysyłką Towaru, w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy. Jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Przelew można wykonać przez Internet korzystając z bankowości elektronicznej lub tradycyjnie – na poczcie lub w banku. Numer konta, na które należy przelać kwotę podany jest w procesie składania zamówienia. Na Twój przelew czekamy 7 dni, liczonych od dnia zawarcia umowy. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia.

 

Szybkie płatności internetowe – Płatność za pośrednictwem serwisu BlueMedia to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności elektronicznych. System umożliwia dokonanie płatności przelewem lub kartą kredytową. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do serwisu BlueMedia - tam z widocznej listy wybierasz swój bank, logujesz się na konto i potwierdzasz dokonanie przelewu. Płatność wykonana w ten sposób dociera do nas w kilka minut, dzięki czemu możemy natychmiast przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

 

 

Baner informacyjny - BlueMedia

 

BLIK – szybka i bezpieczna płatność za pomocą kodu BLIK - bez konieczności logowania się do banku. W swojej aplikacji bankowej wyświetl kod blik a następnie wpisz wygenerowany kod na stronie płatności w sklepie. Potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku. Gotowe!

 

Alior RATY – to jedna z popularniejszych metod płatności w sklepach internetowych. Dzięki niej możesz rozłożyć zapłatę za zakupy na wygodne raty.

  • Raty Alior Banku umożliwiają rozłożenie płatności na od 3 do 48 rat
  • Wartość zamówienia musi mieścić się w przedziale od 100 zł do 7750 zł
  • Miesięczny koszt pożyczki ratalnej dla klienta to 1%
  • Decyzja o przyznaniu finansowania wydawana jest do 15 minut
  • Możliwość zakup w 10 ratach 0%! Bez dodatkowych kosztów.

 

Raty 0% Alior RATY

 

Instrukcja - Raty Alior Bank